Telefon Symbol +48 52 5622 839
Email iconinfo@dls-logistics.pl

,
wiadomość ikona biuletyn ikona

dls – spedycja lądowa i morska

Spedycja dls istnieje od 30 lat i z sukcesem działa w branży transportu drogowego.

Od momentu założenia naszej firmy wiele się zmieniło. W początkowej fazie działalności byliśmy wyłącznie firmą spedycyjną. Dziś jesteśmy ekspertem w dziedzinie rozwiązań transportowo-logistycznych i posiadamy własny,  pokaźny tabor.

Pracownicy oddziałów dls w Niemczech, Polsce, Rosji, Białorusi i w Kazachstanie zawsze znajdą najlepsze rozwiązanie logistyczne, które umożliwi pewny i bezpieczny transport Państwa ładunków.

250 wysoko wykwalifikowanych pracowników troszczy się o niezwłoczne realizowanie zleceń jednocześnie zapewniając stałego partnera do rozmów, który zna Państwa bieżące potrzeby.

Wykorzystując najnowocześniejszą technologię informatyczną dysponujemy codziennie ponad 450-ma własnymi zestawami i pokaźną ilością na stałe wyczarterowanych pojazdów.

Nasza Firma oferuje międzynarodowe transporty drogowe, transport morski oraz wyspecjalizowane transporty chłodnicze. Jesteśmy Państwa profesjonalną firmą transportową w Niemczech, która zawsze bezpiecznie dowiezie od startu do mety nawet najbardziej niebezpieczne towary.

 

Naszym celem jest niesienie korzyści każdemu naszemu Klientowi. Mówimy w jego języku i utożsamiamy się z jego zleceniami, życzeniami, produktami oraz problemami.”

 

 

 


Zapraszamy do DLS Cargo
Film o nas podgląd wideo
Certyfikacje branżowe

Jesteśmy w drodze od Algarve aż po Ural

Kooperując z naszymi oddziałami w Niemczech, Polsce, Rosji, Białorusi iKazachstanie zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania logistyczne dla naszych klientów.

ciężarówka
map

.